iHockey.info by Vitaly Cooperman
  • English
  • עברית
  • Русский

משחק הגמר לשנתון U18

Sorry, this entry is only available in Hebrew.

הפגיש השנה בין קבוצות צורן במקום הראשון, לנס ציונה במקום השני.

במהלך עונת המשחקים, נפגשו הקבוצות פעמיים; ובשני המפגשים, ניצחו הצהובים מצורן,

את הכתומים של נס ציונה (בתוצאות 3:1, ו-6:0), כך שיחסי הכוחות, על הנייר, נוטים בבירור לטובת שחקני צורן.

בניגוד ליחסי הכוחות על הנייר, תחילת המשחק היתה שקולה למדי, עם התקפות בשני הצדדים,

ויכולת גבוהה של שני השוערים מנעה כיבוש שערים; והשליש הראשון הסתיים בתוצאה 0:0.

תחילת השליש השני היתה בסימן השליש הראשון, והתקפות הקבוצות התקשו לפצח את ההגנות.

חלפו לא פחות מ-10 דקות, עד שנפרץ מחסום כיבוש השערים, כאשר חלוץ קבוצת נס ציונה, אלון קפלון, בפריצה יפה לעבר שער צורן, הצליח לכבוש וקבע יתרון 1:0 לנס ציונה.

בעקבות ספיגת השער, החלו חלוצי צורן למקד התקפותיהם, אבל הגנת נס ציונה, ובמיוחד השוער – שי רוזנברג – באחד ממשחקיו הטובים העונה, הצליחו להדוף התקפה אחרי התקפה.

בחלוף כ-5 דקות, עוד אחת מהתקפות צורן, המגן ליעד אביטן משגר אסיסט מדוייק לעבר חלוץ הקבוצה גיא רוזין, שלא מתבלבל וכובש בזריקה לעבר הרשת העליונה של שער נס ציונה – 1:1.

מיד לאחר מכן הורחקו שחקנים משתי הקבוצות, אך לא נכבשו שערים נוספים; וסיום השליש השני בתיקו 1:1, משקף פחות או יותר, את יחסי הכוחות במגרש עד לאותה דקה.

בשליש השלישי, נטלה קבוצת צורן את היוזמה, ושחקניה החלו בהתקפות מרוכזות וממוקדות על שער נס ציונה.

שתי דקות מפתיחת השליש, שוב ליעד אביטן שולח אסיסט מדוד, הפעם לעבר חברו להגנה – איתי מוסטוי – שכובש בזריקה מדוייקת – 2:1 לצורן.

בחלוף 5 דקות, שוב איתי מוסטוי בפריצה מרחוק, מפגיש בשנית בין הדיסקית לרשת שער נס ציונה – 3:1 לצורן.

ו-2 דקות לסיום המשחק, שוב בצמד ליעד אביטן (אסיסט) ואיתי מוסטוי (שער) קובע את תוצאת המשחק – 4:1 לצורן.

מצטייני המשחק –

בקבוצת נס ציונה – השוער שי רוזנברג

בקבוצת צורן – השוער – איתמר שטיבלמן

מיכאל (מיקי) עין דור

Best Players in last 3 games

Best Players for matches: 48,49,47
3
Tom Berlinerblau
3
Liad Avitan
3
Itay Mostovoy
2
Elad Mastov
2
Avshalom Sidi (Ruven)
Best Players for matches: 46,40,42
5
Daniel Tselimetskiy
Devils U-18
Rishon Le Zion
4
Guy Rozin
Falcons U-18
Zoran
4
Arad Nadler
3
Avshalom Sidi (Ruven)
3
Semen Rossokhovatskiy
Devils U-18
Rishon Le Zion
Best Players for matches: 45,44,43

Best Players in League U-18

Best Players for matches: 46,40,42,37,33,18,10,7,6,5,2,1
28
Guy Rozin
Falcons U-18
Zoran
16
Itay Vaitz
12
12
Itay Mostovoy
9
Ofir Lupo
7
Idan Cooperman
6
6
Arad Nadler
6
Ben Sheinberg
5
Guy Yehonatan Ein Dor

Standing ICE U-18

Team GP W L OT P GF GA DIFF
FalconsZoran1100641+3
DragonsNes Ziona2110557-2
DevilsRishon Le Zion2101487+1
HC Rosh PinaRosh Pina1010035-2
Team GP W L OT P GF GA DIFF
FalconsZoran660018598+51
DragonsNes Ziona6321103815+23
DevilsRishon Le Zion633082823+5
ScorpionsHolon60600382-79
Team GP W L OT P GF GA DIFF
Silver FoxYehud8710206016+44
HCPetah Tikva8530143532+3
White BearsTel‐Mond8431132924+5
Devils B2Rishon Le Zion7322102527-2
HawksHaifa707001666-50
Team GP W L OT P GF GA DIFF

Schedule ICE U-18

DateTime HomeGuest
Sunday
07 Jun 15'
Holon21:30Devils U-18
Rishon Le Zion
3:4Dragons U-18
Nes Ziona
Saturday
20 Jun 15'
Holon07:00Devils U-18
Rishon Le Zion
5:3HC Rosh Pina U-18
Rosh Pina
Holon08:30Falcons U-18
Zoran
4:1Dragons U-18
Nes Ziona
DateTime HomeGuest
Saturday
25 Oct 14'
Holon08:30Scorpions U-18
Holon
0:16Dragons U-18
Nes Ziona
Saturday
01 Nov 14'
Holon08:30Devils U-18
Rishon Le Zion
2:9Falcons U-18
Zoran
Saturday
15 Nov 14'
Holon08:30Scorpions U-18
Holon
0:5Devils U-18
Rishon Le Zion
Saturday
22 Nov 14'
Holon08:30Dragons U-18
Nes Ziona
3:4Devils U-18
Rishon Le Zion
Saturday
29 Nov 14'
Holon08:30Falcons U-18
Zoran
18:0Scorpions U-18
Holon
Saturday
20 Dec 14'
Holon08:30Falcons U-18
Zoran
3:1Dragons U-18
Nes Ziona
Saturday
07 Feb 15'
Holon08:30Falcons U-18
Zoran
6:2Devils U-18
Rishon Le Zion
Saturday
28 Feb 15'
Holon07:00Scorpions U-18
Holon
1:17Falcons U-18
Zoran
Saturday
21 Mar 15'
Holon08:30Dragons U-18
Nes Ziona
12:1Scorpions U-18
Holon
Saturday
02 May 15'
Holon07:00Devils U-18
Rishon Le Zion
14:1Scorpions U-18
Holon
Saturday
16 May 15'
Holon07:00Devils U-18
Rishon Le Zion
1:4Dragons U-18
Nes Ziona
Holon08:30Dragons U-18
Nes Ziona
2:6Falcons U-18
Zoran
DateTime HomeGuest
Saturday
08 Nov 14'
Holon07:00HC U-18
Petah Tikva
3:12Silver Fox U-18
Yehud
Holon08:30HC U-18
Petah Tikva
2:3White Bears U-18
Tel‐Mond
Saturday
13 Dec 14'
Holon07:00Hawks U-18
Haifa
0:14Silver Fox U-18
Yehud
Holon08:30Hawks U-18
Haifa
3:6White Bears U-18
Tel‐Mond
Saturday
27 Dec 14'
Holon07:00Silver Fox U-18
Yehud
5:4Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
Holon08:30White Bears U-18
Tel‐Mond
7:2Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
Saturday
03 Jan 15'
Holon08:30White Bears U-18
Tel‐Mond
1:5Silver Fox U-18
Yehud
Saturday
17 Jan 15'
Holon07:00Hawks U-18
Haifa
3:7Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
Holon08:00Hawks U-18
Haifa
3:5HC U-18
Petah Tikva
Holon09:00Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
2:3HC U-18
Petah Tikva
Saturday
28 Feb 15'
Holon08:30HC U-18
Petah Tikva
15:2Hawks U-18
Haifa
Saturday
07 Mar 15'
Holon07:00Silver Fox U-18
Yehud
13:2Hawks U-18
Haifa
Holon08:30White Bears U-18
Tel‐Mond
6:3Hawks U-18
Haifa
Saturday
21 Mar 15'
Holon08:30Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
:Hawks U-18
Haifa
Saturday
18 Apr 15'
Holon07:00Silver Fox U-18
Yehud
7:2HC U-18
Petah Tikva
Holon08:30White Bears U-18
Tel‐Mond
2:3HC U-18
Petah Tikva
Monday
20 Apr 15'
Holon20:15Silver Fox U-18
Yehud
1:0White Bears U-18
Tel‐Mond
Saturday
02 May 15'
Holon08:30HC U-18
Petah Tikva
2:1Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
Saturday
09 May 15'
Holon07:00Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
4:3Silver Fox U-18
Yehud
Holon08:00Devils B2 U-18
Rishon Le Zion
5:4White Bears U-18
Tel‐Mond
No scheduled games in nearest 2 weeks
You miss 100% of the shots you don't take.
Wayne Gretzky
Best Players for matches: 671,670,672
5
Guy Yehonatan Ein Dor
Falcons
Zoran
3
Ron Abrabovich
Falcons
Zoran
3
Sagi Linshits
Falcons
Zoran
2
Idan Cooperman
Falcons
Zoran
2
Ron Diskin
Falcons
Zoran

Standing ICE U-20

Team GP W L OT P GF GA DIFF
DragonsNes Ziona880023805+75
DevilsRishon Le Zion9711226822+46
HorsesKfar Saba770021894+85
CIHSMetula9630186515+50
HCBat Yam9540153940-1
DragonsGedera936092453-29
MonfortMaalot936091855-37
Silver FoxYehud826061886-68
HCPetah Tikva70700755-48
CIHS-2Metula70700780-73

Standing ICE Senior-B D1

Team GP W L OT P GF GA DIFF
BearsJerusalem550015594+55
FalconsZoran5410124111+30
Dragons 2Ness Ziona532093619+17
Dragons 3Ness Ziona532081419-5
Silver FoxYehud512251642-26
Ice TigersGedera624051453-39
Jet TurtlesBat Yam50500941-32

Standing ICE Senior-B D2

Team GP W L OT P GF GA DIFF
NinjasHolon6600186512+53
B7Beer Shava6510153819+19
MonstersRishon Le Zion6321103418+16
White BearsTel-Mond633093535+0
Silver Fox 2Yehud633083536-1
LegionRishon Le Zion615031830-12
CIHS 2Metula60600075-75

Standing ICE Senior-B Finals

Team GP W L OT P GF GA DIFF
FalconsZoran33009267+19
CIHS 2Metula22006100+10
Silver Fox 2Yehud321061813+5
NinjasHolon11003121+11
Dragons 2Ness Ziona11003154+11
MonstersRishon Le Zion2110356-1
LegionRishon Le Zion2110368-2
B7Beer Shava211031214-2
Ice TigersGedera312031012-2
White BearsTel-Mond312031227-15
Silver FoxYehud41303930-21
Jet TurtlesBat Yam1010034-1
Dragons 3Ness Ziona30300618-12
BearsJerusalem