iHockey.info by Vitaly Cooperman
  • English
  • עברית
  • Русский

פאק הזהב – 2015

Sorry, this entry is only available in Hebrew and Russian.

מ15-23 דצמבר 2015 במקומות האולימפיים של סוצ’י (אזור קרסנודר) יארח את טורניר ההוקי הבינלאומי “גולדן פאק” על שמו של טרסוב.
האירוע אורגן על ידי משרד הספורט של הפדרציה הרוסית יחד עם הרוסית הוקי קרח הפדרציה והמועדון של שחקני הוקי צעירים “זהב פאק”.
(more…)

Рейтинг – 2015

Група “А”

Team GP W L OT P GF GA DIFF
ПриморьеUssurijsk, Russia4400122910+19
ГазовикKimry, Russia431092614+12
РомодановоRomodanovo, Mordovia (Russia)422061921-2
Снежный БарсAsnakaevo, Alaniya(Russia)523062227-5
АстанаAstana, Kazakhstan41303612-6
SelectBat Yam, Israel51403826-18

Група “B”

Team GP W L OT P GF GA DIFF
Lun Wei Bin FenBeijing, China431092815+13
ЛавинаGoryachi Kluch, Russia431092314+9
СоколыAznakaevo, Tatarstan(Russia)422063222+10
ГомельGomel, Belarus422061320-7
ЮностьMegion, Russia413031729-12
ОлимпMaisky, Russia413031831-13

Schedule – 2015

Group “А”

DateTime HomeGuest
Wednesday
16 Dec 15'
Льдинка-Ldinka14:00Астана
Astana, Kazakhstan
0:5Приморье
Ussurijsk, Russia
Льдинка-Ldinka15:40Select
Bat Yam, Israel
1:4Газовик
Kimry, Russia
Льдинка-Ldinka17:20Снежный Барс
Asnakaevo, Alaniya(Russia)
10:4Ромоданово
Romodanovo, Mordovia (Russia)
Thursday
17 Dec 15'
Льдинка-Ldinka09:00Снежный Барс
Asnakaevo, Alaniya(Russia)
4:8Приморье
Ussurijsk, Russia
Льдинка-Ldinka10:40Астана
Astana, Kazakhstan
2:1Select
Bat Yam, Israel
Льдинка-Ldinka12:20Ромоданово
Romodanovo, Mordovia (Russia)
4:7Газовик
Kimry, Russia
Friday
18 Dec 15'
Снежинка-Snejinka09:00Select
Bat Yam, Israel
1:10Приморье
Ussurijsk, Russia
Снежинка-Snejinka10:20Газовик
Kimry, Russia
10:3Снежный Барс
Asnakaevo, Alaniya(Russia)
Снежинка-Snejinka10:40Астана
Astana, Kazakhstan
2:3Ромоданово
Romodanovo, Mordovia (Russia)
Saturday
19 Dec 15'
Льдинка-Ldinka09:00Ромоданово
Romodanovo, Mordovia (Russia)
8:2Select
Bat Yam, Israel
Снежинка-Snejinka10:40Приморье
Ussurijsk, Russia
6:5Газовик
Kimry, Russia
Снежинка-Snejinka12:20Снежный Барс
Asnakaevo, Alaniya(Russia)
3:2Астана
Astana, Kazakhstan
Sunday
20 Dec 15'
Снежинка-Snejinka09:00Приморье
Ussurijsk, Russia
:Ромоданово
Romodanovo, Mordovia (Russia)
Льдинка-Ldinka10:40Газовик
Kimry, Russia
:Астана
Astana, Kazakhstan
Снежинка-Snejinka12:20Select
Bat Yam, Israel
3:2Снежный Барс
Asnakaevo, Alaniya(Russia)

Group “B”

DateTime HomeGuest
Wednesday
16 Dec 15'
Снежинка-Snejinka14:00Соколы
Aznakaevo, Tatarstan(Russia)
10:4Юность
Megion, Russia
Снежинка-Snejinka15:40Гомель
Gomel, Belarus
3:7Lun Wei Bin Fen
Beijing, China
Снежинка-Snejinka17:20Олимп
Maisky, Russia
3:9Лавина
Goryachi Kluch, Russia
Thursday
17 Dec 15'
Снежинка-Snejinka09:00Lun Wei Bin Fen
Beijing, China
8:7Соколы
Aznakaevo, Tatarstan(Russia)
Снежинка-Snejinka10:40Юность
Megion, Russia
9:5Олимп
Maisky, Russia
Снежинка-Snejinka12:20Лавина
Goryachi Kluch, Russia
8:0Гомель
Gomel, Belarus
Friday
18 Dec 15'
Льдинка-Ldinka09:00Соколы
Aznakaevo, Tatarstan(Russia)
7:8Олимп
Maisky, Russia
Льдинка-Ldinka10:40Гомель
Gomel, Belarus
4:3Юность
Megion, Russia
Льдинка-Ldinka12:20Лавина
Goryachi Kluch, Russia
4:3Lun Wei Bin Fen
Beijing, China
Saturday
19 Dec 15'
Снежинка-Snejinka09:00Олимп
Maisky, Russia
2:6Гомель
Gomel, Belarus
Льдинка-Ldinka10:40Лавина
Goryachi Kluch, Russia
2:8Соколы
Aznakaevo, Tatarstan(Russia)
Льдинка-Ldinka12:20Юность
Megion, Russia
1:10Lun Wei Bin Fen
Beijing, China
Sunday
20 Dec 15'
Льдинка-Ldinka09:00Соколы
Aznakaevo, Tatarstan(Russia)
:Гомель
Gomel, Belarus
Снежинка-Snejinka10:40Юность
Megion, Russia
:Лавина
Goryachi Kluch, Russia
Льдинка-Ldinka12:20Lun Wei Bin Fen
Beijing, China
:Олимп
Maisky, Russia
I may not be the Strongest, I may not be the Fastest, but I’ll be damned if I'm not trying my HARDEST
Wayne Gretzky
Best Players for matches: 671,670,672
5
Guy Yehonatan Ein Dor
Falcons
Zoran
3
Ron Abrabovich
Falcons
Zoran
3
Sagi Linshits
Falcons
Zoran
2
Idan Cooperman
Falcons
Zoran
2
Ron Diskin
Falcons
Zoran

Standing ICE U-20

Team GP W L OT P GF GA DIFF
DragonsNes Ziona880023805+75
DevilsRishon Le Zion9711226822+46
HorsesKfar Saba770021894+85
CIHSMetula9630186515+50
HCBat Yam9540153940-1
DragonsGedera936092453-29
MonfortMaalot936091855-37
Silver FoxYehud826061886-68
HCPetah Tikva70700755-48
CIHS-2Metula70700780-73

Standing ICE Senior-B D1

Team GP W L OT P GF GA DIFF
BearsJerusalem550015594+55
FalconsZoran5410124111+30
Dragons 2Ness Ziona532093619+17
Dragons 3Ness Ziona532081419-5
Silver FoxYehud512251642-26
Ice TigersGedera624051453-39
Jet TurtlesBat Yam50500941-32

Standing ICE Senior-B D2

Team GP W L OT P GF GA DIFF
NinjasHolon6600186512+53
B7Beer Shava6510153819+19
MonstersRishon Le Zion6321103418+16
White BearsTel-Mond633093535+0
Silver Fox 2Yehud633083536-1
LegionRishon Le Zion615031830-12
CIHS 2Metula60600075-75

Standing ICE Senior-B Finals

Team GP W L OT P GF GA DIFF
FalconsZoran33009267+19
CIHS 2Metula22006100+10
Silver Fox 2Yehud321061813+5
NinjasHolon11003121+11
Dragons 2Ness Ziona11003154+11
MonstersRishon Le Zion2110356-1
LegionRishon Le Zion2110368-2
B7Beer Shava211031214-2
Ice TigersGedera312031012-2
White BearsTel-Mond312031227-15
Silver FoxYehud41303930-21
Jet TurtlesBat Yam1010034-1
Dragons 3Ness Ziona30300618-12
BearsJerusalem